Atrakcje Łeby

Wydmy

Okolice Łeby słyną z unikalnych na skalę europejską wydm ruchomych, wspaniałych i szerokich plaż z wyjątkowo jasnym, miękkim i czystym piaskiem.
Warto pamiętać, że mikroklimat Łeby o podwyższonej zawartości jodu i soli działa leczniczo.

Dodatkowo Łeba oferuje Państwu:

– Wypożyczalnie rowerów
– Wypożyczalnie sprzętu wodnego
– Atrakcyjne rejsy po morzu Bałtyckim
– Rejsy wędkarskie z rybakami
– Zjeżdżalnie wodne na plaży
– Kluby dyskotekowe
– Kawiarnie
– Atrakcje portu jachtowego

Słowiński Park Narodowy

Charakterystycznymi elementami Parku są przymorskie jeziora, bagna, łąki, torfowiska, nadmorskie bory i lasy, a przede wszystkim wydmowy pas mierzei z ruchomymi wydmami.

Latarnie morskie

W pobliżu Łeby znajduje się kilka charakterystycznych dla tego regionu latarnii morskich. Min. Latarnia Morska Czołpino, Latarnia Morska Stilio.

Marina Łeba Port jachtowy

Unikalny na skalę Polski port mogący pomieści do 120 jednostek. Stanowiska postojowe zlokalizowane są przy trapach pomostów pływających, co jest bardzo nowoczesnym rozwiazaniem, które umożliwia ewentualną przebudowę wyposażenia basenu jachtowego oraz prowadzenia niezbędnych prac portowych.

Stadnina koni

Stadnina koni położona jest w Nowęcinie nad Jeziorem Sarbsko w odległości około 1 km od centrum Łeby . Stadnina posiada 50 koni specjalnie przygotowanych do profesjonalnej nauki jazdy, doskonalenia umiejętności jeździeckich i sportu (skoki i rajdy długodystansowe).

Serdecznie zapraszamy do nas na udane wakacje w Łebie

REZERWACJA: ( +48 ) 697-996-195